Administrasjon:

Unknown_female

Adm. sekr: Elisabeth Østigård
Mail: elisabeth@friskasker.no
Tlf: 480 93 784 og 66 98 82 39

Åpningstider:

Mandag – torsdag:
0800-1400

Administrasjon:

Unknown_female

Adm. sekr: Elisabeth Østigård
Mail: elisabeth@friskasker.no
Tlf: 480 93 784 og 66 98 82 39

Åpningstider:

Mandag – torsdag:
0800-1400

Sport:

Sune Bergman

Sune Bergman – Hovedtrener
Mobil: 92657823
Mail:  sune@friskasker.no

Marius Bjerke

Marius Bjerke – Assisterende trener
Mail: Marius@friskasker.no

Sport:

Sune Bergman

Sune Bergman – Hovedtrener
Mobil: 92657823
Mail:  sune@friskasker.no

Marius Bjerke

Marius Bjerke – Assisterende trener

Mail: Marius@friskasker.no

Pressekontakt:

OleG

Ole G. Haug – Daglig leder
Mobil: 92688300
Mail: oghaug@taberna.no

Markedssjef:

Fredrick

Fredrick Bråten Haugland
Mobil: 932 90 600
Epost: fredrick@friskasker.no

Pressekontakt:

OleG

Ole G. Haug – Daglig leder
Mobil: 92688300
Mail: oghaug@taberna.no

Markedssjef:

Fredrick

Fredrick Bråten Haugland
Mobil: 932 90 600
Epost: fredrick@friskasker.no

Klubbstyret sesongen 2016/2017:

Øystein

Øystein Hærem – Leder

OleG

Ole G Haug – Styremedlem og Daglig leder

Nicolay Sørensen

Nicolay Sørensen – Nestleder og Sport

Marcus Nilsson

Marcus Nilsson – Organisasjon og utvikling

Ahn Kolsrud

Ahn Kolsrud
Mail: Ahn@friskasker.no

Ivar Arnevig

Ivar Arnevig

Tom

Tom Nøkleby

Elin Risberg

Elin Risberg
Mail: Elin@friskasker.no

Unknown-silhouette

Stein Simonsen

Klubbstyret sesongen 2015/2016:

Øystein

Øystein Hærem – Leder

OleG

Ole G Haug – Styremedlem og Daglig leder

Nicolay Sørensen

Nicolay Sørensen – Nestleder og Sport

Marcus Nilsson

Marcus Nilsson – Organisasjon og utvikling

Ahn Kolsrud

Ahn Kolsrud
Mail: Ahn@friskasker.no

Ivar Arnevig

Ivar Arnevig

Tom

Tom Nøkleby

Elin Risberg

Elin Risberg
Mail: Elin@friskasker.no

Unknown-silhouette

Stein Simonsen

Web-redaksjonen:

web@friskasker.no

Ole G Haug: Ansvarlig
Mobil: 92688300
Mail: oghaug@taberna.no

Thomas Bekkevar
Mobil: 90575065
Mail: thomas@friskasker.no

Finn Eriksen
Mobil: 94524461
Mail: finn@friskasker.no

Caroline Kristensen
Mail: caroline@friskasker.no

Web-redaksjonen:

 

web@friskasker.no

Ole G Haug: Ansvarlig
Mobil: 92688300
Mail: oghaug@taberna.no

Thomas Bekkevar
Mobil: 90575065
Mail: thomas@friskasker.no

Finn Eriksen
Mobil: 94524461
Mail: finn@friskasker.no

Caroline Kristensen
Mail: caroline@friskasker.no

Sportskomiteen:

Nicolay Sørensen
Mobil: 90520308
Mail: nico@beverageman.no

Arrangementsansvarlig:

Nils Berg-Jensen
Mobil: 907 45 137
Mail: nils.berg-jensen@vitari.no

Marked:

Mette Sørensen
Mobil: 91 82 50 59
Mail: mette@friskasker.no

Lagleder:

Gaute Hoberg
Mobil: 941 90 618
Mail: gaute@friskasker.no

Sportskomiteen:

Nicolay Sørensen
Mobil: 90520308
Mail: nico@beverageman.no

Arrangementsansvarlig:

Nils Berg-Jensen
Mobil: 907 45 137
Mail: nils.berg-jensen@vitari.no

Marked:

Mette Sørensen
Mobil: 91 82 50 59
Mail: mette@friskasker.no

Lagleder:

Gaute Hoberg
Mobil: 941 90 618
Mail: gaute@friskasker.no

VIP-rommet:

Mette Stenseth
Mobil: 401 06 284
Mail: vip@friskasker.no

For leie av VIP-rom: vip@friskasker.no

Sponsorverter:

Thea Amanda Loktu
Mobil: 92 44 42 62
Mail: thea@friskasker.no

 

Siri Hartviksen
Mobil: 91 85 44 29
Mail: siri@friskasker.no

 

Linda Enochsson
Mobil: 90 54 73 77
Mail: linda@friskasker.no

Drømmedagen:

Thea Amanda Loktu
Mobil: 92 44 42 62
Mail: thea@friskasker.no

FIRMAHOCKEY:

Mette Sørensen
Mobil: 91 82 50 59
Mail: mette@friskasker.no

VIP-rommet:

Mette Stenseth
Mobil: 401 06 284
Mail: VIP@friskasker.no

For leie av VIP-rom: vip@friskasker.no

Sponsorverter:

Thea Amanda Loktu
Mobil: 92 44 42 62
Mail: thea@friskasker.no

 

Siri Hartviksen
Mobil: 91 85 44 29
Mail: siri@friskasker.no

 

Linda Enochsson
Mobil: 90 54 73 77
Mail: linda@friskasker.no

Drømmedagen:

Thea Amanda Loktu
Mobil: 92 44 42 62
Mail: thea@friskasker.no

FIRMAHOCKEY:

Mette Sørensen
Mobil: 91 82 50 59
Mail: mette@friskasker.no

Supporterklubb – Frisk Asker Support:

Joachim Karlsen
Mobil: 92020412

Supporterklubb – Frisk Asker Support:

Joachim Karlsen
Mobil: 92020412

Klubbfotografer:

Thomas Bekkevar
Mobil: 90575065
Mail: thomas@friskasker.no

Finn Eriksen
Mobil: 94524461
Mail: finn@friskasker.no 

Klubbfotografer:

Thomas Bekkevar
Mobil: 90575065
Mail: thomas@friskasker.no

Finn Eriksen
Mobil: 94524461
Mail: finn@friskasker.no 

Kontakt oss: