Administrasjon:

Unknown_female

Adm. sekr: Elisabeth Østigård
Mail: elisabeth@friskasker.no
Tlf: 480 93 784 og 66 98 82 39

Åpningstider:

Mandag – torsdag:
0800-1400

Administrasjon:

Unknown_female

Adm. sekr: Elisabeth Østigård
Mail: elisabeth@friskasker.no
Tlf: 480 93 784 og 66 98 82 39

Åpningstider:

Mandag – torsdag:
0800-1400

Sport:

Sune Bergman

Sune Bergman – Hovedtrener
Mobil: 92657823
Mail:  sunebe@hotmail.com

Marius Bjerke

Marius Bjerke – Assisterende trener

Sport:

Sune Bergman

Sune Bergman – Hovedtrener
Mobil: 92657823
Mail:  sunebe@hotmail.com

Marius Bjerke

Marius Bjerke – Assisterende trener

Pressekontakt:

Ole Gerhard Haug

Ole G. Haug – Daglig leder
Mobil: 92688300
Mail: oghaug@taberna.no

Markedssjef:

Fredrick Bråten Haugland

Fredrick Bråten Haugland
Mobil: 932 90 600
Epost: fredrick@friskasker.no

Pressekontakt:

Ole Gerhard Haug

Ole G. Haug – Daglig leder
Mobil: 92688300
Mail: oghaug@taberna.no

Markedssjef:

Fredrick Bråten Haugland

Fredrick Bråten Haugland
Mobil: 932 90 600
Epost: fredrick@friskasker.no

Klubbstyret sesongen 2016/2017:

Øystein Hærem

Øystein Hærem – Leder

Ole Gerhard Haug

Ole G Haug – Styremedlem og Daglig leder

Nicolay Sørensen

Nicolay Sørensen – Nestleder og Sport

Marcus Nilsson

Marcus Nilsson – Organisasjon og utvikling

Ahn Kolsrud

Ahn Kolsrud

Ivar Arnevig

Ivar Arnevig

Tom Nøkleby

Tom Nøkleby

Elin Risberg

Elin Risberg

Unknown-silhouette

Stein Simonsen

Klubbstyret sesongen 2015/2016:

Øystein Hærem

Øystein Hærem – Leder

Ole Gerhard Haug

Ole G Haug – Styremedlem og Daglig leder

Nicolay Sørensen

Nicolay Sørensen – Nestleder og Sport

Marcus Nilsson

Marcus Nilsson – Organisasjon og utvikling

Ahn Kolsrud

Ahn Kolsrud

Ivar Arnevig

Ivar Arnevig

Tom Nøkleby

Tom Nøkleby

Elin Risberg

Elin Risberg

Unknown-silhouette

Stein Simonsen

Web-redaksjonen:

web@friskasker.no

Ole G Haug: Ansvarlig
Mobil: 92688300
Mail: oghaug@taberna.no

Thomas Bekkevar
Mobil: 90575065
Mail: thomas@friskasker.no

Finn Eriksen
Mobil: 94524461
Mail: finn@friskasker.no

Caroline Kristensen
Mail: caroline@friskasker.no

Web-redaksjonen:

 

web@friskasker.no

Ole G Haug: Ansvarlig
Mobil: 92688300
Mail: oghaug@taberna.no

Thomas Bekkevar
Mobil: 90575065
Mail: thomas@friskasker.no

Finn Eriksen
Mobil: 94524461
Mail: finn@friskasker.no

Caroline Kristensen
Mail: caroline@friskasker.no

Sportskomiteen:

Nicolay Sørensen
Mobil: 90520308
Mail: nico@beverageman.no

Arrangementsansvarlig:

Nils Berg-Jensen
Mobil: 907 45 137
Mail: nils.berg-jensen@vitari.no

Sportskomiteen:

Nicolay Sørensen
Mobil: 90520308
Mail: nico@beverageman.no

Arrangementsansvarlig:

Nils Berg-Jensen
Mobil: 907 45 137
Mail: nils.berg-jensen@vitari.no

VIP-rommet:

Tom Nøkleby
Mobil: 911 35 580
Mail: vip@friskasker.no

For leie av VIP-rom: booking@friskasker.no

Frivillighetskoordinator:

Syver Jøingsli

Mail: syver@friskasker.no

Mobil: 925 51 015

VIP-rommet:

Tom Nøkleby
Mobil: 911 35 580
Mail: VIP@friskasker.no

For leie av VIP-rom: booking@friskasker.no

Frivillighetskoordinator:

Syver Jøingsli

Mail: syver@friskasker.no

Mobil: 924 51 015

FIRMAHOCKEY:

Gaute Hoberg

Mail: gaute@friskasker.no
Mobil: 941 90 618

FIRMAHOCKEY:

Gaute Hoberg

Mail: gaute@friskasker.no
Mobil: 941 90 618

Supporterklubb – Frisk Asker Support:

Joachim Karlsen
Mobil: 92020412

Supporterklubb – Frisk Asker Support:

Joachim Karlsen
Mobil: 92020412

Klubbfotografer:

Thomas Bekkevar
Mail: thomas@friskasker.no
Mobil: 90575065

Finn Eriksen
Mail: finn@friskasker.no 
Mobil: 94524461

Klubbfotografer:

Thomas Bekkevar
Mail: thomas@friskasker.no
Mobil: 90575065

Finn Eriksen
Mail: finn@friskasker.no 
Mobil: 94524461

Kontakt oss: